Reference

Jsem žena, která se roky pohybuje v businessu a pracuje s lidmi. Jsem taky kouč. Stejně jako každý jiný člověk se občas potřebuju zastavit, udělat si životní inventuru, srovnat si myšlenky. Někdy si věci potřebuju prožít, uvědomit si svoje pocity. V těchto situacích je jednodušší a hlavně rychlejší mít někoho, kdo vás tím procesem provede, protože k tomu potřebujete mít sám od sebe odstup. Blanka mi během 18 let, co se už známe, byla nejednou dobrou průvodkyní. Dokáže zachytit, o co jde a co je v daný moment potřeba. Má strukturu a ví velice dobře, kam tu svou práci směřuje. V koučinku si tempo a cíl určuje klient. Můžete se spolehnout, že v tomto procesu bude vaší kvalitní navigátorkou. A pokud si to dovolíte, můžete se s ní ponořit i do větších hloubek. " Like" každým coulem!

- Kateřina, Olomouc


Během posledních deseti let se v mém profesním životě udála spousta změn. Pracovala jsem v Psychiatrické léčebně ve Šternberku, stála u zrodu Domova pro seniory Anavita (dnes Senecura) a nyní pracuji jako pedagog ve škole pro sluchově postižené v Olomouci. Všechna tato místa vyžadovala mé plné nasazení. Často jsem chodila z práce unavená fyzicky, ale hlavně psychicky. Trápila jsem se, že nedokážu najít rovnováhu mezi profesí a osobním životem. Blanka mi vždy nabídla pomocnou ruku. Velmi citlivým způsobem mi ukázala, kde nyní jsem, jak mohu znovu najít svou sílu a jaké jsou mé silné stránky. Naučila mě být silnou, sebevědomou, ale zároveň i citlivou ženou. Pokud chcete změnu ve svém životě, pokud o sobě pochybujete, pokud řešíte nějakou složitou životní situaci, nebojte se oslovit Blanku. Nabídne vám pomocnou ruku a ještě jako bonus poznáte úžasnou a krásnou ženu.    

- Regina, Olomouc


Citlivost, empatie, lidskost a moudrost, to jsou vlastnosti, které Blanka používá k
lidem, se kterými pracuje. S její pomocí jsem pochopila důležité věci z minulosti, naučila se žít přítomností a tvořit si svou budoucnost. Blanka dokáže navést člověka na jeho správnou cestu, ať je mu dvacet nebo šedesát.

- Hana, Olomouc


Blanku znám už hooodně dlouho a jsem vděčná, že jsem ji na své cestě potkala....
Všechny její kurzy, semináře i osobní setkání nabízejí širokou škálu zážitků, prožitků, inspirací....... od hýčkání těla až po hluboký ponor do vlastního nitra. Práce s Blankou je krásná,...radostná,...někdy i bolestná, ale krásná. Blanka je moudrá a empatická žena, která nevnucuje, nekritizuje, nekárá, ale s laskavostí sobě vlastní vás vede k objevování nových krajin, rozměrů, možností,......ale hlavně k poznání sebe sama.

- Lena, Olomouc


Blanku jsem poznala v době, kdy mi nebylo zrovna nejlíp. Řešila jsem již delší dobu správný poměr mezi rovnicí být dobrou matkou/milenkou/zaměstnankyní. Pravidelná setkávání s Blaničkou mi dávají odpovědi na moje otázky - kdo jsem já a co vlastně chci, nejen co je správné a očekává se ode mě. Blanka mě svým citlivým a empatickým přístupem učí nezapomínat na sebe, protože jen tak pak může být moje rovnice v rovnováze. Dnes už si svůj život bez Blanky neumím představit, je pro mě ztělesněním člověka, kterému mohu důvěřovat a sdělovat i své nejniternější pocity.

- Kamila, Olomouc
 

Díky Blani, že jsi mě v mých 50-ti, mimo jiné, naučila uvidět svůj smutek, nezahánět ho zbytečnými aktivitami a předstíraným optimismem, ale pomyslně si ho posadit na klín, zůstat s ním, třeba i nevycházet z domu, ale zalést si pod deku a pobrečet si ... Díky Tobě už "nejsem smutná, že jsem smutná" :)

- Petra, Olomouc