Semináře pro ženy

ARCHETYPY BOHYNÍ / DÉMÉTÉR

VÍKEND PRO ŽENY

Lhota pod Kosířem / Drahanovice 

13.8. / 9.30 - 15.8. / 14.00

KOUČINK - HLUBINNÁ IMAGINACE - SDÍLENÍ

Může se zdát, že příběhy pocházející z řecké mytologie jsou nám velmi vzdálené. Je proto překvapující, jak hluboce nás mohou archetypy Bohyní zasáhnout. Setkáváme se s nimi v naší každodennosti, aniž bychom si to uvědomovaly. Pokud je ale rozoznáme, mohou nám být skvělými průvodkyněmi na naší cestě životem nejen v běžných situacích, ale i při řešení hlubokých konfliktů, které v sobě neseme.


Cena za ubytování, obědy a večeře a lektorné je 3900,- Kč. Vaše místo bude závazně zarezervováno po uhrazení zálohy 1500,- Kč.  Maximální počet účastnic je 12 žen.
CESTA MOUDRÉ ŽENY

Víkend pro ženy / Plinkout

20. 11. / 17.30 hod. - 22. 11. / 14.00 hod. 2020

V našich životech chybí přechodové rituály. Je pak pro nás náročné přestoupit z jedné životní fáze do druhé. Často se obáváme toho, co to s námi udělá, případně zůstáváme jednou nohou v minulosti a trápí nás, že některé věci se v našich životech už nezopakují. Ale jen pokud novou životní fázi přijmu, mohu plně využit potenciál, příležitosti a kvality, které mi nabízí. Pojďme společně udělat tento krok, s radostí, pokorou a vzájemným respektem.

Seminář je vhodný pro ženy, které se pomalu blíží k fázi přechodu, nebo jím právě procházejí či ho už mají za sebou.

Cena: 3600,- Kč / lektorné, ubytování, výborná vegetariánská strava i pro nevegetariány

Seminář je prozatím odložen z důvodu vyhlášení nouzového stavu.

Děkuji za pochopení.